تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۹

به گزارش ستاره ها به نقل از عصر ایران؛ مدل آتی SUV هیوندایی یک مدل 8 صندلی و تمام سایز با نام احتمالی پالیسید” است. براساس شایعات امکان ارائه این خودرو با یک قوای محرکه هیبریدی نیز وجود دارد.
به نقل از اتوروولشن”، گروه خودروسازی کره‌ای کار روی این خودرو را تائید کرده است و قبلا از این خودرو به عنوان نسخه‌ای پیشرفته از سانتافه نام برده است.
شاید اگر قبلا تصاویری از این خودرو منتشر می‌شد، همگان بر این باور بودند که یک ورژن 2019 از سانتافه‌ها مشاهده می‌کنند، اما اینک بهترین حدس برای این خودروی بزرگ و جادار 8 صندلی استفاده از همان نام پالیسید است.
نسخه‌ای از هیوندایی سانتافه 2019
پالسید SUV هیبریدی و 8 صندلی آینده هیوندایی
این خودرو احتمالا زمانی در اواسط 2019 به بازار ارائه می‌شود و پیش‌بینی موفقیت آن دور از انتظار نیست. پلت‌فرم این خودرو نیز درست مشابه همان پلت‌فرمی است که شرکت کیا برای شاسی‌بلند بزرگ و جدید خود یعنی تلوراید در نظر گرفته است. این خودرو با قابلیت محرک چرخ‌های جلو ارائه خواهد شد و قابلیت محرک تمام چرخ یا آل‌ویل درایو” نیز در این خودرو به عنوان یک آپشن ارائه می‌شود.
تست نسخه‌های پالیسید
پالسید SUV هیبریدی و 8 صندلی آینده هیوندایی
ارائه این خودرو در قالب یک مدل هیبریدی نیز گارانتی شده است. با این وجود یک موتور بنزینی V6 نیز در زیر در موتور قرار می‌گیرد. هیوندایی قصد دارد تا سال 2020 با بیش از 15 اتومبیل الکتریکی در جهان بدرخشد. البته شایعاتی در خصوص احتمال ساخت نسخه‌های پلاگین هیبرید یا سوخت سلولی نیز وجود دارد.
تصاویر لو رفته از هیوندایی پالیسید هنگام تست
پالسید SUV هیبریدی و 8 صندلی آینده هیوندایی
ظاهر خودرو از مدل‌های سانتافه قرض گرفته شده است. تعریف زیبایی‌شناختی مدرن هیوندایی در مدل‌های جدیدش در حال بازتاب پیدا کردن است و این سبک و سیاق را می‌توان در SUV های کوچکتر این برند مانند کنا نیز مشاهده کرد. در این خودرو نیز چراغ‌های دو بخشی، جلوپنجره‌های جدید و خطوط زاویه‌دار چهره خودرو را به سانتافه های مدرن شبیه کرده‌اند.
گزارش‌ها حکایت از معرفی هیوندای پالیسید در ماه‌های ابتدایی سال آینده معرفی خواهد شد، برخی از پیش‌بینی‌های کارشناسان نیز نشانلینک منبع

مطلب شاسی بلند جدید هیوندایی که 2019 می آید/عکس در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :شاسی بلند جدید هیوندایی که 2019 می آید/عکس
http://mofidestan.ir/%d8%b4%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%87%db%8c%d9%88%d9%86%d8%af%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-2019-%d9%85%db%8c-%d8%a2%db%8c%d8%af%d8%b9%da%a9%d8%b3/

✳️ فروش ویژه قمقمه طرح VM006 با ظرفیت ۰٫۸ لیتر

آشنایی با مزایا و معایب استفاده از دوش واژینال

مکان پیشنهادی ترامپ برای دیدار با کیم‌ جونگ اون

خودرو ,نیز ,هیوندایی ,یک ,جدید ,ارائه ,این خودرو ,که 2019 ,هیوندایی که ,شاسی بلند ,2019 می

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ᴺᵉᵛᵉʳ ᴹᶤᶰᵈ روستای بنهنگ کابینت استیل صنعتی honareafagh پویش اشتغال دکتری غیرپزشکی آیین یکتاپرستی آیناز چت|گلشن چت|اینازچت گلشن دانلود فایل صوتی حقوقی گرگ تنها مطالب اینترنتی